Zapraszamy na drugą edycję Wielkiego Pikniku Rodzinnego! Będzie wesoło i poważnie, kolorowo i pogodnie, dla dzieci i rodziców, atrakcyjne występy na scenie, zawody Nordic Walking, Krasnoludek Piksel, który rozbawi wszystkich, teratr dla dzieci, a na koniec WSPÓLNE KARAOKE!
Impreza ma charakter rodzinny. Chcemy przede wszystkim dać rodzinom możliwość spędzenia miło czasu z dziećmi i najbliższymi w niedzielne popołudnie. Jednocześnie podejmujemy ważne tematy. Chcemy uświadamiać o potrzebie pomagania innym. Możliwości jest dużo: będzie zbiórka do puszek dla podopiecznych Fundacji, ale także będzie trwała rejestracja potencjalnych Dawców Szpiku Kostnego oraz możliwość pobrania karty oświadczenia woli oddania pośmiertnego narządów.
Tego dnia każdy znajdzie coś dla siebie: zawody nordic walking, dmuchawce i zabawy dla dzieci, słodycze, grill i koła gospodyń wiejskich. Nie tylko dla dzieci, także dla rodziców: kiermasz zabawek i ubranek dla dzieci: wszystko tanio, a dochód w całości dla podopiecznych Fundacji. W czasie imprezy będzie trwała promocja Karty Dużej Rodziny Województwa Podkarpackiego. Przedstawiciele ROPS w Rzeszowie w specjalnie przygotowanym punkcie będą wyjaśniali ideę, a zainteresowani będą mieli możliwość wyrobienia takiej karty na miejscu.
Dla wszystkich także atrakcje na scenie m.in: Orkiestra z Pakoszówki, Teatr dla dzieci BAJALANDIA z przedstawieniem interaktywnym dla dzieci, a na koniec WIELKIE WSPÓLNE KARAOKE: BĘDZIEMY WSPÓLNIE BAWIĆ SIĘ PRZY NAJWIĘKSZYCH POLSKICH PRZEBOJACH – muzyka na żywo – będą grać muzycy związani z Sanokiem i nie tylko, a na wielkim ekranie będą wyświetlane teksty piosenek 🙂
Całość poprowadzi znana postać z telewizyjnego programu dla dzieci KRASNOLUDEK PIKSEL – Maciej Gąsiorek
plakat Piknik

Zapraszamy do udziału w zawodach NORDIC WALKING.

Zapoznaj się z REGULAMINEM: regulamin-8.06.2014

Tak bawiliśmy się w zeszłym roku:

 

2014-06-02T22:21:50+02:00