21 marca 2015 roku w sanockiej Arenie odbędzie się niecodzienny mecz hokejowy. To kolejna edycja charytatywnej imprezy sportowej o nazwie „Gwiazdy na lodzie. Wielki rewanż”. Mecz gwiazd, który odbył się w zeszłym roku okazał się wielkim sukcesem. W imprezie wzięło udział około cztery tysiące osób, ze względu na ograniczenie liczby miejsc na sanockiej Arenie.

Główną atrakcją będzie mecz hokejowy rozegrany między Hokejową Reprezentacją Artystów Polskich, a ViP-ami sanockimi. W drużynie Artystów wystąpią znani aktorzy, muzycy, dziennikarze i kabareciarze oraz gość specjalny

gen. Roman Polko.

gen roman polko

Fot. Iwona Burdzanowska

Wśród Artystów znajdą się także m. in Ewa Błachnio, Tomasz Olbratowski, Darek Maciborek, Tomasz Rajski, Mateusz Dewera, Tomek Lebuda, Andrzej Gromala, Jacek Łapot, Agnieszka Dyk, Adam Grzanka, Marek Kapłon, Andrzej Tomanek, Robert Moskwa, Bogdan Kalus, Rafał Mroczek, Rafał Bryndal, Wiesław Tupaczewski, Mariusz Gabrek, Jacek Chadziński, Wojciech Zawioła i Jacek Alexander Łaszczok. Trenerem drużyny Artystów jest Wiesław Jobczyk – legenda polskiego hokeja.

Wśród ViP-ów wystąpią znani sanoczanie, politycy, samorządowcy, przedsiębiorcy, Przewodniczący Sejmiku Wojewódzkiego Bogdan Romaniuk oraz zawodnicy amatorskiej drużyny hokejowej „Niedźwiedzie”.

Mecz rozpocznie się o godz. 15.00.  Jednak atrakcje na Arenie rozpoczną się już od godz. 13.00. W Sali na piętrze będzie trwał pokaz robotyki z klocków Lego prowadzony przez firmę StachWorld. Podczas niesamowitych zajęć każdy będzie mógł spróbować swoich sił w budowaniu poruszających się robotów z kloców.

Ok. godz. 14.00 na lód wyjadą „Niedźwiadki”. Dzieci zaprezentują swoje umiejętności i zapewne pokażą na czym polega ich pasja – hokej.

W głównym holu Areny przewidziano atrakcje dla najmłodszych milusińskich. Dla których mecz hokeja nie będzie ciekawy studenci PWSZ w Sanoku zorganizują „Strefę dla W przerwach meczu przewidziano super atrakcje. Na lodzie wystąpi grupa AlterTrio znana z telewizyjnego programu „Mam Talent”. Widzowie będą świadkami wspaniałych pokazów akrobatycznych.

Oczywiście także w przerwach będą odbywały się konkursy dla kibiców.

Niewątpliwie nie lada gratką będzie spotkanie z Artystami, którzy po zakończeniu meczu będą „do dyspozycji” uczestników imprezy. Wyjątkowy czas na autografy i zdjęcia nastąpi ok. godz. 17.00.

Tak było w poprzednim roku

Podobnie jak w zeszłym roku sam mecz też nie będzie zwykłym widowiskiem sportowym. Gagi, efektowne wywrotki czy bójki… w tym, bez wątpienia są najlepsi aktorzy i kabareciarze. Ciekawostką będzie także autobus, którym artyści przyjadą na sanocką Arenę. Będzie to odrestaurowany Autosan San H01 z 1959 roku.

Partnerem całego wydarzenia jest Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego. Impreza nie byłaby możliwa także bez wsparcia wielu przedsiębiorców i ludzi dobrej woli – sponsorów sanockiej Fundacji Czas Nadziei. Tylko w dniu imprezy będzie zaangażowanych ponad 30 wolontariuszy z I LO w Sanoku.

To wszystko by pomóc dzieciom – podopiecznym Fundacji Czas Nadziei.

Wstępem na widowisko będą cegiełki Fundacji w dwóch nominałach 10zł i 5zł. Każda cegiełka upoważnia do wejścia na Arenę jednej osoby. Tańsza – ulgowa – przeznaczona jest dla dzieci i mam. Cena za wejście na tak atrakcyjną imprezę jest naprawdę wyjątkowo niska.

Niewątpliwie będzie to święto nie tylko hokeja, ale także prawdziwy raj dla dzieci i całych rodzin. Biorąc pod uwagę, że całe wydarzenie z pewnością mocno przyczyni się do pomocy chorym dzieciom – podopiecznym sanockiej fundacji – warto tam być! Zapraszamy!

Cegiełki do nabycia w Sanoku:

Miejska Biblioteka Publiczna oddział dla dzieci IIp. – ul. Lenartowicza,

Klub Hokejowy Ciarko PBS Bank Sanok – ul. Królowej Bony 14 (Arena),

oraz

Kasa Areny w dniu meczu od godz. 12.00hokej1dodruku

2015-03-12T12:32:22+01:00