Już w najbliższą niedzielę zapraszamy do udziału w niecodziennym wydarzeniu. 11 października 2015 r. na nowej hali sportowej przy PWSZ w Sanoku odbędzie się Charytatywny Festiwal Piłkarski.

Moc sportowych emocji podczas turnieju piłkarskiego dla dzieci, mecz piłkarzy AMP Futbol PO AMPUTACJACH KOŃCZYN, dużo zabawy podczas meczów Bumper Ball. Dodatkowo wiele atrakcji dla najmłodszych: malowanie buzi, balony – kącik dla najmłodszych, konkursy dla publiczności… oraz coś najważniejszego: REJESTRACJA POTENCJALNYCH DAWCÓW SZPIKU.

Podczas imprezy chcemy wesprzeć podopieczną Fundacji Czas Nadziei – Martynkę, która urodziła się z wadami kończyn. Wstęp jest bezpłatny. Wolontariusze będą zbierać wolne datki do puszek.

Festiwal rozpoczynamy o godzinie 9.00 turniejem piłkarskim dla dzieci urodzonych w 2007 roku. W turnieju udział wezmą: Siarka Tarnobrzeg, Piłkarskie Nadzieje Mielec, Akademia Piłkarska Sanok, Beniaminek Krosno oraz Orzełek Bażanówka.

Około godziny 14.00 kolejne wydarzenie piłkarskie. Na boisko wybiegną piłkarze AMP Futbol aby pokazać, że osoby po amputacjach kończyn również potrafią grać w piłkę i to bardzo dobrze. Wśród zawodników którzy wystąpią zobaczymy kilku reprezentantów kraju i vice Mistrzów Europy.

Na zakończenie kupa śmiechu i dobrej zabawy czyli mecze Bumper Ball – gra w piłkę nożną w kulach. Do zabawy staną drużyny: samorządowcy, rodzice dzieci z Akademii Piłkarskiej Sanok, Wojdyła Team (Energy), reprezentacja PWSZ. Z pewnością możemy liczyć na świetną zabawę.

W trakcie imprezy oczywiście gry i zabawy dla publiczności, kącik dla maluchów, malowanie twarzy oraz rejestracja dawców szpiku kostnego DKMS.

Serdecznie zapraszamy!

Organizatorzy:

Akademia Piłkarska Sanok, PWSZ w Sanoku, Fitness Klub Energy oraz Fundacja Czas Nadziei

festiwal2

 

2015-10-05T08:26:58+02:00