Fundacja CZAS NADZIEI

Podstawowym celem działalności fundacji jest pomoc rodzinom chorych dzieci.

Nasi podopieczni

JEŚLI SZUKASZ POMOCY SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI.

Sebastian Król

Nazywam się Sebastian Król. Mam 17 lat, mieszkam na wsi nieopodal Sanoka. Mam trójkę rodzeństwa. W kwietniu tego roku, uległem wypadkowi komunikacyjnemu, w wyniku którego straciłem lewą nogę na wysokości uda. (więcej…)

Martynka Wołkowicz

Martynka Wołkowicz

Martynka urodziła się 02.11.2012 r. o godz.9:45 w Szpitalu w Sanoku. Ważyła 2540 g, mierzyła 52 cm. O wadach  naszej córki dowiedzieliśmy się dopiero po jej narodzinach. (więcej…)

Maksymilian Łagodzic

Maksymilian Łagodzic jest dwuletnim chłopczykiem, który urodził się ze skomplikowaną wadą lewej rączki. Brakuje w niej stawu łokciowego i jednej kości przedramienia. (więcej…)

Wiktorek Majcher

Jesteśmy rodzicami Wiktorka, który urodził się 9.06.2014 r. ze złożoną wadą serca (więcej…)

Weronika Kinal – BALIGRÓD

Weronika Kinal – BALIGRÓD

W wieku 6 lat Weronika zachorowała na ostrą białaczkę limfoblastyczną. Nowotwór wywrócił życie 5 osobowej rodziny do góry nogami. (więcej…)

Kuba Pietrasz

Kuba ma 7 lat. Od kilku miesięcy walczy z osteosarcomą, nowotworem kości kulszowej prawej.

W lipcu przeszedł bardzo ciężką operację, przed nim jeszcze minimum 27 tygodni leczenia w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie, (więcej…)

Pomoc dla Natalii Grad. PILNE!!!

Natalia jest mamą dwóch córeczek 5 letniej Emilki i 2 letniej Madzi. Wraz z mężem Pawłem walczą o jej życie, by mogli być razem… (więcej…)

Marcin Kasprzycki

Marcin jest nieuleczalnie chory, od urodzenia cierpi m.in. na wodogłowie, przepuklinę oponowo – rdzeniową i padaczkę. Mimo tego jest pogodnym chłopakiem, na którego buzi często gości uśmiech. (więcej…)

Jakub Malik

Kubuś urodził się 17 maja 2014 roku przez 2 lata był zdrowym chłopcem. Później zaczęły się kłopoty z lewą nóżką. (więcej…)

Adrian Rajtar

Udało się!!

Już w poniedziałek Adrian rozpoczął zabiegi na turnusie rehabilitacyjnym w Międzynarodowej Klinice Rehabilitacyjnej w Truskawcu. (więcej…)

Franek Kowalski

Jestem Franio. Mam 3 latka i 4 miesiące. Choruję na autyzm. (więcej…)

Wiktor Wojnarowski

Wiktor Wojnarowski

Wiktorek przyszedł na świat 12 listopada 2011 roku. W pierwszej dobie po porodzie dowiedzieliśmy się, że serce naszego dziecka nie rozwinęło się prawidłowo w ciąży i zdiagnozowano poważną wadę serca (więcej…)

Kamil Tomczewski

Kamil Tomczewski jest wesołym pełnym życia i ciekawym świata 5 letnim chłopcem. W 2013 roku, mając 2 latka zachorował na wirusowe zapalenie mózgu. Zapadł w śpiączkę. Po wybudzeniu się zaczęła się codzienna rehabilitacja która trwa do dzisiaj. (więcej…)

Julia Kornecka

Juleczka, urodziła się 22.12.2009 r. przez cesarskie cięcie, została poddana reanimacji. Po wielu miesiącach walki o życie, dziś samodzielnie oddycha, mimo ogromnego cierpienia jest pogodną i uśmiechniętą 7-letnią dziewczynką. (więcej…)

Julian Świdurski

Julek urodził się w grudniu 2016 roku ze złożoną wada serca HLHS. Jest to niedorozwój lewej strony serduszka. Już w pierwszym miesiącu życia przeszedł ciężką operację na otwartym sercu. (więcej…)

Wojtuś Giefert – HOCZEW

Wojtuś Giefert – HOCZEW

Wojtuś urodził się zdrowy. Niestety po kilku dniach trwałego spustoszenia w jego organizmie dokonała sepsa, z którą nie poradzili sobie lekarze. (więcej…)

Nikola Sobolak – SANOK

Nikola Sobolak – SANOK

Nikola jest prześliczną 4-latką. Niestety przy porodzie doszło do niedotlenienia mózgu. Porażenie mózgowe spowodowało przykurcz mięśni i spowolnienie rozwoju dziewczynki. (więcej…)

Krzysztof Rachwał

Krzysztof Rachwał

Krzysztof pochodzi z niezamożnej rodziny. Mieszka w Golcowej. Od 6 roku życia zmaga się z chorobą nowotworową. (więcej…)

Gabrysia Kuczma

Gabrysia Kuczma

Gabrysia mieszka w Sanoku. Jest pogodną, dzielną dziewczynką. Gdyby nie blizny, nikt, patrząc na nią, nie domyśliłby się, ile przeszła w ciągu niespełna 4 lat życia. (więcej…)

Anielka Kondracka

Aniela Kondracka jest niespełna 3-letnią dziewczynką pochodzącą z Długiego, obok Zarszyna. Jest wesołym i pogodnym dzieckiem o artystycznej duszy. (więcej…)

Zuzia Kseniak

Witam, nazywam się Zuzanna Kseniak, dla przyjaciół Zuźka;)

Urodziłam się 01 maja 2006 roku.  Mieszkam w Jankowcach razem z moimi rodzicami z którymi uwielbiam spędzać czas, i których bardzo kocham. (więcej…)