.
.
Drodzy Państwo!
Zwracamy się z ogromną prośbą o pomoc w leczeniu 11 letniej Julii Korneckiej z Sanoka.
Podczas porodu Julii doszło do ostrego niedotlenienia. Dziewczynka urodziła się z zespołem wad i porażeniem kończyn.

Julią opiekuje się mama Marlena. To dzielna kobieta. Bohaterka, która porzuciła własne plany i marzenia. Zrezygnowała z całego swojego życia, bo całym jej światem stała się niepełnosprawna córka. Każdego dnia Pani Marlena zmaga się ze skomplikowaną i trudną opieka nad coraz cięższą Julią. Dowozi ją na rehabilitację i prawie nieustannie do przeróżnych lekarzy specjalistów.
Ponieważ Julka zmaga się z padaczką lekooporną, po wielu latach leczenia należało wprowadzić dietę ketogenną. Jest to metoda, która nie tylko znacznie może podnieść komfort funkcjonowania jej mamy, ale przede wszystkim jest konieczna w jej stanie zdrowia. Julka będzie musiała stosować tę dietę już do końca życia.
Drodzy Państwo!
Julka jest podopieczną naszej Fundacji już od kilku lat. Dotychczas dawaliśmy radę wspierać zmagania dzielnej Pani Marleny poprzez zbiórkę nakrętek i różne mniejsze zbiórki pieniężne. Niestety czas pandemii uniemożliwił nam większość dotychczas realizowanych działań charytatywnych. Więcej nie damy rady bez Państwa pomocy…
W imieniu Julii i jej mamy prosimy o pomoc. Preparaty diety ketogennej są bardzo kosztowne. Pani Marlena utrzymuje się jedynie z zasiłków pielęgnacyjnych, poświęcając się całkowicie córce, która potrzebuje opieki 24 godziny na dobę.
Koszt samego żywienia to blisko 3 tys. zł miesięcznie. Dodatkowo koszty leczenia dojazdów i codziennego życia są nie do osiągnięcia samodzielnie przez Panią Marlenę.
Każda wpłata na subkonto Julii będzie ważnym gestem, który pomoże myśleć bohaterskiej matce o przeżyciu kolejnego miesiąca…
a my dokładając wszelkich starań będziemy mogli dalej się nimi opiekować.
Z góry dziękujemy za każdą wpłatę.
Nr subkonta Julii:
25 8642 1184 2018 0037 4228 0015
(tytuł wpłaty dowolny)
2020-11-04T14:20:12+01:00