Zapraszamy małych i dużych mieszkańców Sanoka i okolic na charytatywny piknik rodzinno-sportowy na Dąbrówce. Impreza odbędzie się w niedzielę 24 lipca 2016r. godz: 16:00 przy ul. Witosa/Glinice i będzie połączona z otwarciem placu zabaw, pierwszego wybudowanego w Sanoku w ramach budżetu obywatelskiego. Dąbrówka świętuje i walczy o to żeby jeden z mieszkańców dzielnicy, Kamil, kiedyś sam mógł biegać po tym placu zabaw.

Kamil Tomczewski jest podopiecznym naszej Fundacji – chłopiec potrzebuje intensywnej rehabilitacji, by stanąć na własne nogi. W wieku 2 lat Kamil przeszedł zapalenie mózgu, po czym zapadł w śpiączkę. Kiedy udało się z niej wyjść natychmiast rodzice zaczęli walczyć o to, by chłopiec nie musiał jeździć na wózku. Efekty rehabilitacji widać, ale jest jeszcze dużo do zrobienia.

– Nasza dzielnica pokazała siłę i wywalczyła pierwszą miejską inwestycję w tej części Sanoka od wielu, wielu lat. Teraz chcemy razem świętować i walczyć o to żeby Kamil kiedyś sam mógł biegać po tym placu zabaw – mówi Elżbieta Mazur pomysłodawczyni projektu budowy placu zabaw i jedna z organizatorek pikniku dla Kamila.

Na zdjęciu Kamil ze swoją rodziną na wycieczce w Warszawie. Zostali zaproszeni przez Ministerstwo Obrony kiedy resort dowiedział się, że jest organizowany piknik na rzecz chłopca. Rodzina spotkała się na chwilę z panią premier Beatą Szydło.

Kamil jest podopiecznym Fundacji Czas Nadziei. Każdy, kto chce wspomóc rodzinę chłopca w leczeniu i rehabilitacji, może to zrobić wpłacając pieniądze na podany niżej numer konta: PBS Bank 63 8642 1184 2018 0037 4228 0010.
oraz przyjść na piknik Dzieci Rządzą, na Dąbrówce, w niedzielę 24 lipca.
Program:
godz. 16:00
parada motocykli
karuzela zagadek z atrakcyjnymi nagrodami
konkursy dla dzieci i całych rodzin
kule wodne
konkurs ciast – nagrody

  • pokazy służb – strażacy, policjanci

godz. 19:00 Zespół Bel Canto

kamil w Warszawie 101 kamil w Warszawie 108  kamil w warszawie

2016-07-14T09:22:34+02:00