SANOK / PODKARPACIE. W niedzielę (9 czerwca) na sanockim skansenie odbędzie się Wielki Piknik Rodzinny organizowany przez Fundację Czas Nadziei! Gwiazdą będą Fasolki,  które do Sanok przyjadą wraz z bohaterami programów TVP „Budzik i Tik-Tak”. Imprezę poprowadzi Maciej Gąsiorek czyli Krasnoludek Piksel.

Każda złotówka zebrana na Pikniku będzie przeznaczona na pomoc podopiecznym Fundacji Czas Nadziei. Środki finansowe zbierane są dla konkretnych dzieci i ich rodzin, które przedstawione zostaną 9 czerwca podczas pikniku.

W perspektywie czasu planujemy otwarcie ośrodka rehabilitacyjnego i logopedycznego dla dzieci w Sanoku oraz powołanie grup wsparcia dla rodziców – mówi Rafał Jasiński, prezes Fundacji.

W czasie imprezy odbędzie się pokaz sprzętu Straży Pożarnej i Policji, a także będzie można zakosztować regionalnego jadła przygotowanego przez zaprzyjaźnione z Fundacją Koła Gospodyń Wiejskich.

Ponadto, podczas pikniku będzie można porozmawiać z „ludźmi z fundacji” i bliżej poznać niezwykłą historię powołania do życia Fundacji Czas Nadziei. Po raz pierwszy w sprzedaży pojawi się książka pt. „Czas Nadziei”, oraz odbędzie się rejestracja dawców szpiku – dodaje Rafał Jasiński.

Organizatorzy przygotowali również moc atrakcji dla najmłodszych.

– Dmuchany plac zabaw, tyrolka przez San, zjeżdżalnia, wata cukrowa, popcorn, ścianka wspinaczkowa, kiermasz zabawek i książek, rodeo i wiele innych atrakcji – wylicza prezes Fundacji.

2013-07-04T09:49:02+02:00