Sanockie Towarzystwo Sportowe S.A., Stowarzyszenie Amatorski Hokej „Niedźwiedzie” oraz Fundacja Czas Nadziei zapraszają na charytatywny „Mecz z Gwiazdami”, który odbędzie się 18 marca 2017 roku w Arenie Sanok.

MECZ GWIAZDAMI

Tym razem organizatorzy zapraszają nie tylko na mecz hokejowy. W głównym holu odbędą się targi wyrobów regionalnych. Wystawcy będą prezentować produkty wędliniarskie, miody, wina, pieczywo, rękodzieło oraz wiele innych. Ponadto na Arenie znajdzie się duże stoisko ozdób świątecznych przygotowanych przez dzieci i młodzież. Na piętrze, w ogrzewanej Sali Konferencyjnej, zostanie zorganizowany kącik zabaw dla dzieci: gry, zabawy, konkursy, malowanie buzi, balony, kapsle i inne.

Mecz hokejowy zostanie rozegrany pomiędzy Hokejową Reprezentacją Artystów Polskich oraz Niedźwiedziami i VIP-ami sanockimi. Jak co roku po meczu będzie możliwość spotkania z artystami. HARP zagra w następującym składzie: Bogdan Kalus, Ewa Błachnio, Agnieszka Dyk, Adam Grzanka, Mariusz Gabrek, Roman Polko, Tomasz Lebuda, Mateusz Dewera, Jacek Chadziński, Wojciech Zawioła, Tomasz Olbratowski, Jan Kliment, Jacek Alexander Łaszczok, Rafał Bryndal, Wiesław Tupaczewski, Jacek Łapot, Andrzej Tomanek, bramkarze: Mariusz Kieca, Tomasz Rajski.

Sztab trenerski: Wiesław Jobczyk, Józef Chrząstek, Michael Jobczyk.

Prowadzenie imprezy: Karol Wolski.

Na lodzie pojawi się również prezes STS S.A Jerzy Burtan.

W przerwie meczu oraz po zakończeniu gry odbędą się konkursy z nagrodami dla widzów, występy artystów oraz niespodzianka!

Więcej szczegółów wkrótce!

Impreza ma cel charytatywny. Na Arenę będzie wstęp wolny.

Wolontariusze będą zbierać datki do puszek na leczenie Kuby Pietrasza z Sanoka, podopiecznego Fundacji Czas Nadziei.

2017-02-28T14:04:25+01:00