Niech połączy nas muzyka!

Zbliżające się XIII Międzynarodowe Forum Pianistyczne „Bieszczady bez granic” organizowane przez Podkarpacką Fundację Rozwoju Kultury zmieni nasze miasto w stolicę kultury i miłości. Odbywający się 5 lutego 2018 r. koncert „Forum Miastu” Sasha Strunin i Gary Guthman Jazz Show w Sanockim Domu Kultury, będzie wyjątkowy nie tylko ze względu na swoje walory artystyczne, ale także dlatego, że każdy sprzedany bilet oznacza złotówkę przeznaczoną na regionalną Fundację Czas Nadziei.

Pomagajmy razem!

Podkarpacka Fundacja Rozwoju Kultury chcąc wspierać ideę pomocy rodzinie, przygotowała specjalną ofertę na najważniejszy i największy z koncertów w zbliżającym się Forum. 5 Lutego 2018 r. w SDK będziemy brać udział w koncercie pn. „Woman in Black” Sasha Strunin i Gary Guthman Jazz Show. Wydarzenie niezwykłe nie tylko ze względów muzycznych, ale również pod względem idei koncertu, jaką jest wsparcie naszej regionalnej Fundacji Czas Nadziei. Żadna ze znanych nam form i dziedzin sztuki nie spaja ludzi i pokoleń tak jak muzyka, zachęcamy więc, by na koncert wybrali się Państwo całymi rodzinami. Wesprzyjmy razem Fundacje Czas Nadziei i jej podopiecznych, celebrując razem to wyjątkowe święto w SDK.

Wejściówki można zakupić w siedzibie fundacji  na UL. 3 MAJA 15/3 w Sanoku lub pod numerem telefonu: +48 13 464 03 44.

Dziękujemy organizatorom Forum. Wszystkich Państwa serdecznie zapraszamy do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu, które będąc wspaniałą ucztą muzyczną wspomoże także chore dzieci…

Image0001

2018-01-11T14:35:12+01:00