Natalia jest mamą dwóch córeczek 5 letniej Emilki i 2 letniej Madzi. Wraz z mężem Pawłem walczą o jej życie, by mogli być razem…

Natalia

Natalia i Paweł Grad mieszkają pod Sanokiem. Są młodym małżeństwem, mają dwie małe córeczki i całe życie przed sobą. 29 listopada 2016 roku ich świat legł w gruzach. Natalia usłyszała wyrok: CHŁONIAK ŚRÓDPIERSIA. Rozpoczęła się walka o życie. Rok 2017 to nieustanne pobyty w szpitalach. Dziewczynki zostały z tatą. Paweł musiał stanąć na wysokości zadania i zostać dla dzieci ojcem i matką! Przez kolejne cykle chemioterapii Natalia musiała przebywać w izolatce. Niestety… kolejnych 8 cykli nie przyniosło oczekiwanego rezultatu. Państwo Grad się nie poddali. Natalia pozostała silna i pełna woli do walki. Ma dla kogo żyć! Poddała się kolejnej terapii w klinice w Krakowie. Choć kolejne dwie serie trudnej, wysokodawkowanej chemii przyniosły kolejne miesiące rozłąki, dużo bólu i cierpienia to niestety też NIE PRZYNIOSŁY EFEKTU!

Rak okazał się silniejszy od dostępnych metod leczenia refundowanych w Polsce przez NFZ.

Jest jeszcze jedna szansa!

Pozostał jeszcze NIVOLUMAB, preparat do monoterapii, terapii ostatniej szansy. Koszt leczenia w Polsce wynosi 120 tysięcy złotych. Można ją wykonać blisko, w szpitalu w Brzozowie.

Co robić?

Emilka i Madzia czekają na mamusię. Paweł walczy o zdrowie ukochanej żony, matki swoich dzieci, ale bariera 120 tysięcy złotych jest nie do pokonania przez rodzinę Gradów.

Możemy pomóc!

Bardzo prosimy o pomoc! Liczy się każda wpłacona złotówka! Uruchomiliśmy specjalne SUBKOTO. 100% środków zgromadzonych na tym koncie zostanie przekazanych na leczenie Natalii. Nie pozostańmy obojętni!

Drodzy!

Liczy się czas. Terapia już się rozpoczyna. Pieniądze musimy zgromadzić do końca lutego 2018 roku!

Wpłaty na leczenie Natalii Grad:

Fundacja Czas Nadziei

PBS BANK 57 8642 1184 2018 0037 4228 0021

*Jest to specjalne subkonto przeznaczone wyłącznie na pomoc Natalii.
 
 
.

ZBIÓRKA na Siepomaga.pl

2018-02-14T09:44:07+01:00