Z bardzo wzruszającą prośbą zwróciła się do nas córka chorej Pani Grażyny z LESKA. Nie ma gdzie szukać pomocy. Choć nasza Fundacja pomaga chorym DZIECIOM, nie mogliśmy odmówić pomocy…  Na operację w Barcelonie potrzeba 80 tys. złotych!

Udostępniamy darmowe subkonto. 100% środków zgromadzonych na tym rachunku zostanie przeznaczone na leczenie Pani Grażyny.

PROSIMY! Pomóżcie!

Nr konta – Grażyna Leśniak
PBS Bank  68 8642 1184 2018 0037 4228 0017

mama1

Zwracam się z prośbą o pomoc w pozyskaniu funduszy na operację dla mojej mamy Grażyny Leśniak z Leska.

W 2014 roku u mamy zdiagnozowano rzadko występującą, genetyczną chorobę o nazwie Jamistość Rdzenia Kręgowego oraz zespół Arnolda-Chiariego. Jamistość rdzenia kręgowego powoduje m.in. niedowład  wszystkich kończyn, zaburzenia połykania i mowy. W ostatnim czasie choroba daje znacznie znać o sobie i na dzień dzisiejszy mama ma niedowład lewej ręki, prawa ręka oraz nogi też powoli odmawiają posłuszeństwa. Choroba ta jest nieuleczalna, ale można zatrzymać jej postęp. Niestety nie w Polsce.

Mama jest pod stała opieką dr n. med. Jacka Gamrota. Terapia odbywała się dotychczas na oddziale neurochirurgii w Szpitalu im. Edmunda Biernackiego w Mielcu lecz niestety leczenie refundowane przez NFZ zostało już doprowadzone do końca.

Dalsze leczenie, czyli zatrzymanie rozwoju choroby, jest możliwe jedynie w Institut Chiari & Siringomielia & Escoliosis de Barcelona. Po skontaktowaniu się z Instytutem w Barcelonie wysłaliśmy wszystkie wykonane do tej pory wyniki badań i otrzymaliśmy odpowiedz, że mama kwalifikuje się do zabiegu. Jedyną dla nas przeszkodą jest brak funduszy na leczenie. Koszt wykonania specjalistycznego zabiegu zatrzymującego chorobę to 80 tys. zł.

Dlatego zwracam się o pomoc. Wiem, że takich ludzi, a przede wszystkim dzieci potrzebujących pomocy jest wiele, ale bardzo proszę pomóżcie nam! Patrzenie jak ktoś bardzo bliski „gaśnie” w oczach jest przerażające i odbiera radość życia bez względu na wiek.

Andżelika

Więcej: http://esanok.pl/2017/corka-blaga-o-pomoc-mama-gasnie-w-oczach-00e13dm.html

1 2

2017-02-28T14:05:04+01:00