Loading...
Są z nami2018-06-07T13:24:37+02:00

Nasze działania są możliwe dzięki zaangażowaniu w nasze Dzieło dobrych ludzi.

Dziękujemy Wszystkim ludziom dobrej woli,  którzy wspierają naszą pracę.

DZIĘKUJEMY!

Są z nami:

esanok1AgendainterqnagBajkaCisan

Dotychczas wsparli nas:

PBSbank, eSanok.pl, Tygodnik Sanocki, Miejska Biblioteka Publiczna, CISAN, Podkarpacki Ośrodek Ratownictwa Medycznego „EuRat”, Apteka „MAJA”, Firma Usługowo Handlowa „ST PLUS”, Baja FHU S.C. Centrum Szkolne U Kuby Jacek Jakubaszek Bogdan Dorotniak, „TRIAL” Sp.j. Leszek Albigowski Tomasz Roman, U Tesi – Galeria Rękodzieła Artystycznego, SOPRANO – restauracja i Pizzeria, INSTJOSZ – firma PHU Elementów Armatury Ciśnieniowej, Firma DEF – sztalugi i płótna, PassPol Sanok, Testmer Warszawa S.A., PROHANBUD, ELBO – Nowoczesne Układy Grzewcze, tvPodkarpacie.pl, Agenda2000, ObsługaMedialna.pl, Urząd Miasta Sanoka, Muzeum Budownictwa Dawnego w Sanoku, „Tech-Mot” S.C., FH Bajka, Agencja Usługowo – Artystyczna RUFIO, INTERQ, Sklep ABC Krzysztof Gral, ATW System
 
 
oldlogo

Drodzy Państwo!

Zwracamy się z serdeczną prośbą o wsparcie działalności statutowej Fundacji Czas Nadziei, która powstała w Sanoku, w maju 2013 roku. Głównym celem Fundacji jest niesienie pomocy ciężko chorym dzieciom i ich rodzinom.

Naszych podopiecznych wspieramy poprzez pomoc w organizacji leczenia, zakup potrzebnych leków czy sprzętu medycznego, pomoc w kosztach dojazdu do często bardzo odległych szpitali i ośrodków rehabilitacyjnych. Środki finansowe Fundacja pozyskuje poprzez własną działalność, organizacje imprez charytatywnych i zbiórek na konkretne cele oraz z darowizn od osób i instytucji.

Nasza nowo powstała Fundacja nie jest w stanie pokryć z własnych środków wszystkich kosztów. W związku z tym, zwracamy się z serdeczną prośbą o pomoc finansową lub materialną w postaci produktów lub gadżetów. Ewentualną pomoc finansową prosimy kierować na konto Fundacji: 15 8642 1184 2018 0037 4228 0001. Zebrane fundusze, pozwolą nam na konkretną pomoc skierowaną do podopiecznych Fundacji.

Wierzymy, że sytuacja dzieci dotkniętych ciężko chorobą, nie jest Państwu obojętna.
Za zrozumienie i wsparcie naszej inicjatywy z serca dziękujemy.

Z wyrazami szacunku

Rafał Jasiński

PRZYŁĄCZ SIĘ DO NAS

Zawsze jesteśmy otwarci na ludzi z dobrym sercem. Czasem wystarczy miłe słowo i uśmiech, czasem mały gest, aby w trudnej chili pomóc rodzinie w jej trudnym czasie.

WOLONTARIUSZ
WESPRZYJ

Fundacja Czas Nadziei

ul. 3 Maja 23
38-500 Sanok

NIP: 6871957419
KRS: 0000461742

tel. 607 491 497

tel. 503 007 372